FAQ

Wierzymy, że nie ma czegoś takiego jak głupie pytania, więc pytaj nas o wszystko.

Pytania możesz zadawać poprzez adres e-mail: kontakt@hejdizajn.com lub Instagrama @hejdizajn

pytania-faq-hej-dizajn

Najczęściej zadawane

Pytania ogólne

01

Wszystko zależy od projektu. Jeśli chodzi stronę internetową prosimy Cię o przygotowanie tekstów na stronę, zdjęć, plików z logo. Jeśli chodzi o identyfikację wizualną wystarczy nam, że wypełnisz brief i opowiesz o swojej marce 🙂

02

Czas realizacji każdego projektu jest indywidualną kwestią zależną od skomplikowania i waha się od 2 dni do 2 miesięcy.

03

Oczywiście wystawiamy fakturę za wykonaną usługę.

04

To bardzo proste. Możesz napisać do nas na maila kontakt@hejdizajn.com, wypełnić formularz kontaktowy podany na stronie lub napisać na naszych profilach w mediach społecznościowych @hejdizajn

Pytania dotyczące projektów

01

Brief to dokument zawierający pytania na które Twoje odpowiedzi pozwolą pokazać oczekiwania względem naszego studia. Pomagają nam odkryć jak wyobrażasz sobie swoją markę w przyszłości. Wszystkie informacje zawarte w briefie objęte są klauzulą poufności i zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby przygotowania projektu.

02

Brandboard to zebrane inspiracje, osobowość i styl marki wraz z elementami identyfikacji wizualnej, typografią i kolorystyką. Poprzez brandboard, który dostajesz np. w pakietach Salut i Ciao pokazujemy Ci, jak możesz wykorzystywać markę w różnych działaniach reklamowych oraz z czym powinna się kojarzyć Twojemu przyszłemu odbiorcy.

03

Brandbook to inaczej księga znaku, zawiera instrukcję posługiwania się logo. Nasza księga znaku zawiera wszystkie niezbędne informacje od tego jak skonstruowane jest logo, wszystkie wersje znaku, kolorystykę oraz typografie a także jak poprawnie używać logo w różnych wariantach.

04

Key visual to klucz, który opisuje charakter i styl typografii, ilustracji, infografik i układów, tak aby elementy graficzne zawsze były spójne. Ułatwia odbiorcy jej rozpoznawanie oraz zapamiętywanie. Key visual jest dostępny w naszym pakiecie Hej.

05

W zależności od projektu:

  • w przypadku stron internetowych lub sklepów dostaniesz zaprojektowaną indywidualnie dla Ciebie stronę, przekażemy Ci dostęp do domeny, hostingu oraz darmową licencję WordPress.
  • logo oraz identyfikację wizualną dostaniesz jako gotowe pliki (.pdf, .ai, .png, .jpg, .svg).
  • natomiast grafiki na Social Media możesz dostać jako szablony ( .psd/ Canvie) lub jako grafiki (.png, .jpg).
Zajrzyj na nasz Instagram

Robimy plakaty, kolaże, obrazy i inne cudeńka na zamówienie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji – Polityka Prywatności.